Vainesa

APIE MUS

APIE MUS

APIE MUS

 

UAB „VAINESA“ įkurta 1997 metais. Pagrindinė mūsų veikla yra laboratorijų aprūpinimas cheminiais reagentais, laboratoriniais baldais, įrenginiais ir indais, dujų matavimo įranga.

Parduodame įvairių gamintojų produkciją, kurios asortimentas yra nuo kasdieniam laboratorijos darbui reikalingų smulkmenų, iki sudėtingos įrangos.

Siūloma įranga ir cheminiai regentai naudojami pramonėje, chemijos, vandens tiekimo, medicinos, gamtosaugos, mokomosiose ir kitose laboratorijose. Daugiau kaip per penkiolika metų aktyvaus bendradarbiavimo su klientais, sukaupėme patirties ir žinių, todėl galime suprasti klientų poreikius ir patarti jiems, kokia įranga ar priemonės yra tinkamiausios norimam tikslui pasiekti.

Be plataus asortimento prekių, kurių visuomet yra mūsų sandėliuose, galime įvykdyti individualius klientų poreikius ir jų pageidavimu pristatyti bet kokią kitą jiems reikalingą laboratorinę įrangą ar medžiagas, bei atsargines dalis įrangai, kurią turi konkretus gamintojas.

Mes parinksime Jums tinkamiausią įrangą, patarsime visais klausimais, įdiegsime įsigytą įrangą, apmokinsime kolektyvą, atliksime priežiūros darbus visą prietaiso naudojimo laikotarpį.

Pagrindiniai mūsų veiklos principai paprasti - individualus požiūris, kokybė bei priežiūra.

Kiekvienas iš mūsų klientų bei partnerių turi savus poreikius, savus klausimus bei savus reikalavimus. Įmonė atsižvelgs i kiekvieno kliento pageidavimus bei pasiūlys tik tokius produktus, kurie atitinka visus užsakovo reikalavimus.

Ir visada prisiminsime, kad tai kas tinka visiems, gali netikti niekam!

Jeigu neradote Jus dominančio prietaiso ar norėtumėte papildomos informacijos, prašome teirautis mūsų įmonėje.